Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą,
której siłą i najwyższą wartością są nasi pracownicy.

Dużą wagę przykładamy do procesu adaptacyjnego dla osób nowozatrudnionych, tak aby wdrożenie w nowe obowiązki było sprawne i bezstresowe. Nowi pracownicy mają możliwość dogłębnego poznania spółki, jej struktury, zasad działania i innych.
Pracownik poznaje sposoby i metody pracy oraz oczekiwania, które są wobec Niego stawiane. Zależy nam na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczuje się komfortowo i bezpiecznie.

Swoim pracownikom oferujemy szeroki pakiet socjalny, m.in.:

– dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci,
– zwrotne pożyczki mieszkaniowe,
– wsparcie w trudnych sytuacjach losowych,
– kompleksową opiekę zdrowotną,
– świadczenia rzeczowe.

Szukamy pasjonatów, ludzi otwartych i poszukujących nowych wyzwań. Ludzi kreatywnych, zdecydowanie dążących do realizacji wyznaczonych celów. Liczy się dla nas prawdziwe zainteresowanie wykonywaną pracą, poświęcenie oraz zrozumienie naszych celów i oczekiwań klienta. Chcemy, aby pracowali dla nas najlepsi. Oczekujemy na osoby, które będą chciały podnosić poziom swojej wiedzy i kompetencji, a swoim zaangażowaniem będą budowały sukces firmy.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres sekretariat@damlyn.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926)”.